Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania naszego serwisu. Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób z nich korzystamy, kliknij tutaj

Karta Nauczyciela
Mapa strony
Mapa strony
karta nauczyciela / prawo ośiwatowe

Karta nauczyciela

Prawo oświatowe

A A A separator Poleć znajomemu    Wydrukuj separator   Strona główna  separator
Kuratoria Oświaty
Kuratoria Oświaty


Karta nauczyciela

Stan prawny: październik 2020r.
Tekst jednolity karty nauczyciela
Pytania prawne (1):
Większe okno
KomentarzElżbieta
2017-08-08 17:08:26
Odpowiedzi: 0
Dzień dobry.
Jestem nauczycielem dyplomowanym, pracuję w gimnazjum w pełnym wymiarze godzin i na czas nieokreślony 30 lat,w styczniu ukończyłam 60 lat.
Czy od 1 września 2017 r. mogę skorzystać z rocznego urlopu zdrowotnego czy od 1 października 2017 dyrektor może przerwać trwanie takiego urlopu?
Czy w związku z brakiem możliwości przejścia na emeryturę w ciągu roku szkolnego, mogę skorzystać z urlopu zdrowotnego od stycznia do czerwca 2017 r.?
Dodaj odpowiedź:
(opcjonalnie, nie będzie widoczny)
Czy jesteś człowiekiem
 
 
Do góry
kuratorium pomorskie kuratorium zachodniopomorskie kuratorium warmińsko-mazurskie kuratorium podlaskie kuratorium mazowieckie kuratorium kujawsko-pomorskie kuratorium wielkopolskie kuratorium lubuskie kuratorium lubelskie kuratorium łódzkie kuratorium dolnośląskie kuratorium opolskie kuratorium śląskie kuratorium świętokrzyskie kuratorium podkarpackie kuratorium małopolskie